U ndanë para dasmës, zbulohet femra që hyri mes Stresit dhe Keisit

Ndarja e reperit Stresi nga bashkëshortja Keisi ka qenë një nga lajmet më të komentuara ditët e fundit në media. Dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe Keisi kishte fshirë të gjitha fotot dhe videot me Stresin dhe madje e kishte hequr edhe mbiemrin Lushaj nga bio i saj.

Ata kanë qenë aktiv këto kohë dhe kanë publikuar vazhdimisht foto dhe video teksa ndonëse të ndarë kanë treguar se vazhdojnë përditshmërinë  e tyre normalisht dhe nuk kanë reaguar aspak për lajmet e ndarjes. Së fundmi, Panorama Plus ka zbuluar edhe shkakun që çifti i njohur i showbizit i dha fund martesës pak para se të bënin dasmën në Santorini.

Sipas tyre, çifti është ndarë për shkak të mosmarrëveshjeve, nisur edhe nga lajmet se në momentin që u kap nga P.o.l.i.c.ia, Stresi ishte në shoqërinë e një femre. Në intervista të ndryshme Keisi tha se këtë gjë do ta sqaronte me bashkëshortin pasi ai të dilte nga qelia, por siç duket për shkak të kësaj teme kanë nisur edhe problemet mes tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *