Baba për herë të pestë, e dashura e Ronaldos fotografohet me barkun e fryrë

Futbollsiti i njohur Cristiano Ronaldo është padyshim një ndër persoanzhet më të përfolur në media. Siç dihet ai prej kohësh tashmë jeton me modelen Georgina me të cilën po rrit edhe katër fëmijët e tij.

Siç duket çifti ka ndërmend ta zgjerojnë më shumë familjen e tyre, pasi së fundmi Georgina është fotografuar me barkun e rrumbullakosur. Ronaldo ka qenë prezent në një ceremoni ku dhe ka marr një çmim dhe teksa është fotografuar me të dashurën e tij të gjithëve u ka tërhequr vëmendjen barku i fryrë i modeles.

Ka mjaftuar kjo që në media të qarkullojë lajmi se dyshja janë në pritje të fëmijës së pestë. Lajme këto që Ronaldo dhe Georgina ende nuk i kanë konfirmuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *