Home Authors Posts by gazetadirekte

gazetadirekte

2863 POSTS 0 COMMENTS

APPLICATIONS

HOT NEWS

Makina luksoze del nga rruga dhe përfundon mes fushës në Lushnje...

jë ak.sident ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Lushjne.Një qytetar ka shkruar në redaksinë e JOQ Albania dhe tregon se si në Dushk...