një 26-vjeçar ka ngrënë aq shumë, gjatë një pjese të madhe të jetës së tij, sa tashmë peshon plot 317 kg.
Thongchai Jamjang filloi të vinte peshë më shumë se normalja që kur ishte 8-vjeç dhe jetonte në Prachuap Khiri Khan, Tajlanda jugore.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Tashmë ai peshon aq shumë sa u desh një skuadër e tërë zjarrfikësish dhe ndihma e fqinjëve për ta transportuar nga shtëpia e tij për në spital.

Për 18 vite, Jamjang kishte jetuar i qetë, por muajin e fundit filloi të kishte probleme me frymëmarrjen dhe papritmas i iku dhe oreksi.

Me dhjetëra persona nga një ekip shpëtimi u mobilizuan për ta lëvizur 26-vjeçarin nga shtëpia e tij prej druri e për ta dërguar në spital ku po kurohet tashmë.

Ai është shumë gjigant për të veshur rroba, kështu që i duhej të rrinte i mbuluar me një batanije. Sipas nënës së tij, Thongchai ka kaluar 18 vite të jetës së tij duke konsumuar akullore dhe ushqim deti.Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te
ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here