Një prej vajzave më simpatike në Përputhen është padyshim Ana. Vajza e ëmbël e cila ka bërë për vete shumë persona me tipin e saj të brishtë.

Përputhen/ E “xhelozoi” për pjesëmarrjen në emision, shoqja shfaqet në studio dhe i kërkon falje Anës… - Top Channel

25-vjeçarja ka lindur në Sarandë dhe jeton në Tiranë. Zotëron një biznes të vetin dhe ka pasion gatimin. Ana mendon se është e paparashikueshme, dhe i pëlqen adrenalina.

Në emision dhe në profilin e saj në Instagram Ana tregon një pamje tërheqëse, shumë provokuese dhe e bukur. Mirepo, një foto po qarkullon nëpër media që tregon një tjetër profil të Anës. Në foto tregohet bukuroshja disa vite më parë, pa make-up, shumë ndryshe nga fotot e saj të publikuara.
Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan rekkk lam por pritni pak deri te largohet…
Ti s'je femër”, plas sherri në “Përputhen”, Ana shpërthen ndaj 25-vjeçarit - Fast News Albania

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here