Histori nga më të ndryshmet mund të kemi dëgjuar nga shoqëria jonë në lidhje me tradhtitë.

Justifikimet janë nga më epiket, por ndonjëherë mund të bëhen aq të pabesueshme sa i kalojnë kufijtë e imagjinatës dhe kthehen në histori paranormale.

Një histori gati-gati e pabesueshme ka mbërritur ditën e sotme pranë redaksisë. Një grua e martuar ka shprehur shqetësimin e saj në lidhje me faktin se bashkëshorti i saj largohet nga krevati gjatë natës, ndërsa për këtë i jep një justifikim të çuditshme.

Ajo nuk ka mundur ta mendojë me qartësi situatën dhe kërkon ndihmën e ndjekësve të faqes për t’i dhënë një mendim, megjithëse e ka të vështirë t’i besojë të shoqit.

Ajo ka shkruar e shqetësuar:

Jam nje grua e martuar kam dy femij .me burrin kam shkuar shum mir kto koh por kam dy muaj qe po cmendem dhe nuk po kuptoj cfar po ndodh .zgjohem naten shoh qe burrin se kam ne krevat.vjen ne mengjes .e pyes se ku shkove gjith naten ,me thot qe jam semur me marin xhindet naten. dhe se di nga me cojn..dua nje mendim nga fansat. a jan te verteta kto gjera? mund te ndodhin apo burri im shkon diku tjeter me ndonje dashnore? dua te me thoni nje mendim te vertet se po me cmend.anonim ju lutem.”

Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te
ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here