Gruaja drejtohet tek gjinekologu pasi kishte dhimbje të forta në bark, ajo që ai zbulon ka shokuar të gjithë

jë grua është drejtuar tek gjinekologu pasi kishte dhimbje të vazhdueshme në fund të barkut. Ajo shkoi për t’u vizituar tek gjinekologu dhe ajo që u zbulua brenda mitrës së saj ishte tronditëse.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Fillimisht gjinekologu mendoi se brenda mitrës së saj mund të kishte ngecur ndonjë tampon, por në...

Kjo grua nuk hëngri sheqer për 28 vjet, ja si duket sot që është 70 vjeç

Ajoo ishte shumë e dhënë pas ëmbëlsirave.Por vendosi që të hiqte dorë nga sheqeri. Carolyn Hartz sot është 70 vjeç dhe jeton në Perth të Australisë. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Nëna e 3 fëmijëve ka zbuluar një sekret të sajin për “Daily Mail Femail”. Prej 28 vitesh nuk konsumon sheqer, si dhe...

Gruaja shokon/ ‘’Shkova tek kasapi për të marrë mish…’’, por ajo që i ndodhi do t’ju befasojë (Foto)

një rrëfim i pazakontë vjen nga një grua nga Tirana. Ajo rrëfen se shkoi të blejë mish në një dyqan kasapësh por mbeti pa fjalë nga ajo që pa. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Kasapi pasi i shiti mishin i shpjegoi në konfidencë e sipër duke qënë se e kishte kliente prej vitesh...

Ja si reagojnë qytetarët kur shohin një 69-vjeçar duke u argëtuar me një 27-vjeçare (Video)

Kur bëhet fjalë për dashurinë, njerëzit thonë shpesh se vitet janë thjesht numra.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Por si do të reagonit ju nëse shihni në rrugë një burrë rreth të 60-ve duke u argëtuar me një vajzë të re, e cila mund të jetë edhe mbesa e tij, transmeton Telegrafi. Për t’i...

Shiti makinën për studimet e vajzës, ajo që merr pas 21 vitesh e bën të qajë (Video)

otëri Harmen e kishte shitur veturën e tij Ford 2D e prodhuar në vitin 1936 për t’i mbuluar shpenzimet e studimit të vajzës së saj. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Makina Ford 2D të vitit 1936 ishte objekti me i shtrejtë që kishte që kur ishte 16 vjeç, por më pas ishte detyruar...

“Qani për mua vetëm 20 minuta”, fjalët e zgjuara dhe të guximshme të 9-vjeçarit

jë 9-vjeçari, i cili luftonte me kancerin prej më shumë se një viti, u nda nga jeta ditën e Krishtlindjeve. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Ai luftoi deri në minutën e fundit që të mund të njihte motrën e tij të vogël të sapolindur edhe pse mjekët nuk e prisnin që të shkonte...

Gruaja nga Korça: E kam tradhtuar burrin tim dhe jam krenare për këtë gjë

në që po ju shkruaj jam një nënë me dy fëmijë nga një zonë afër Korçës. Jam martuar para tetë vjetësh me një djalë që jetonte vetëm 40 minuta larg nga zona ku jetoja unë me familjen time. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Për këtë djalin ndërhyri xhaxhai im. Pretendenti, që më...

Çmenduri/ Vendosi gruan në bast, shoku i ngushtë ia merr për një javë

ixhozi është akoma edhe më i rrezikshëm nësë përfshihesh emocionalisht. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Dy të rinj nga Kenia vunë bast mbi derbin e Manchesterit për United dhe City. Ata hodhën gjithçka në letër me praninë e një pale të tretë. Në letër shkruhej: Amani Stanley, në zotërim të plotë të aftësive të tij mendore,...

Po ju ecin gjërat ters? Ja si të shpëtoni nga syri i keq njëher e mirë

yri i keq është një besim popullor se dikush mund t’ua bëjë vullnetarisht ose pa dashje. Sipas intv.al përjetoni sëmundje dhe gjërat nuk do iu ecin mbarë. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! zakonisht të nxitura nga zilia. Nëse mendoni që ju ose fëmija juaj vuan nga syri i keq, mund të përdorni metodat...

Lindi një foshnje vajzë, doktorët habiten kur ia shohin fytyrën (VIDEO)

ur 15-vjeçarja Taylor Garrison lindi një vajzë, as doktorët nuk mund të besonin kur e panë atë.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Brielle Garrison u lind pa sy. Kjo gjendje e rrallë shëndetësore është e njohur si ‘anopthalmia’. Dr. Lee Friedman që e kishte trajtuar këtë rast, kishte thënë se nuk kishte parë diçka...