Nena me kancer kishte nje deshir para se te shuhej dhe vajza ja ploteson ..

Dëshirat e prindërve për fëmijët e tyre janë të pafundme, por ajo më e madhja është që t’i shohin të lumtur në krah të personave që dashurojnë. Dëshira e një nëne të diagnostifikuar me kancer, ka qenë të shihte vajzën e saj të martuar përpara se ajo të vdiste. Cindy Davies u diagnostikua me kancer në mitër gjashtë javë më...

E Dhimshme…Ja cfare bene kjo vajz per te mbeshtetur vllaun nga kanceri (VIDEO)

Sofia Smith, një 9 vjeçare nga Calgary, Kanada, ka rruar kokën për të mbështetur vëllain e saj, i cili është me kancer. Vogëlushja e cila ka humbur edhe nënë e saj nga kanceri, qau ndërkohë që ajo u shfaq përpara shokëve të saj të shkollës për të prerë flokët Ajo kishte flokë të gjatë, por ka rruar kokën në nder të...

6 javë i lidhur dhe e lashë shtatzënë…por nuk mbaron me kaq, ajo…

Një djalë i ri i ka hyrë halleve shumë shpejt. Ai është lidhur me një vajzë moshatare e cila ka një fëmijë 2 vjeç dhe ndërkohë pret edhe një fëmijë prej tij. Por lexoni historinë e tij të publikuar në rubrikën e psikologes së The Sun. Letra e djalit “Jam një djalë 18 vjeç dhe jam i lidhur prej 6 javësh me...

Pse Nuk Duhet të Hani Pas Orës 16:00.. Ja arsyeja qe fitoi qmimin Nobel per mjeksi

Një shkencëtar japonez me emrin Yoshinori Ohsumi zbuloi një princip të ushqyerit që na ndihmon të qëndrojmë të rinj dhe të shëndetshëm. Ishte aq novatore kjo ide saqë, Ohsumi mori Çmimin Nobel në Fiziologji e Mjekësi në vitin 2016. Kur ne qëndrojmë të uritur për ca kohë, qelizat riciklojnë gjithçka të vjetër dhe të padobishme dhe bëhen të reja. Ky proces...

Familja 14 anëtarëshe që ka nga gjashtë gishta, i urojnë mirëseardhje në këtë botë anëtarit më të ri të familjes që ….(Video)

Një familje 14 anëtarëshe ku secili prej tyre ka lindur me nga gjashtë gishta në duar e këmbë, i kanë uruar mirëseardhjen në këtë botë anëtarit më të ri të familjes, i cili ka trashëguar të njëjtin “çrre.gull.im” gjenetik. Familja e pa.zak.ontë De Silva thonë se numri më i madh i gishtërinjve në duar dhe këmbë, u ka ndihmuar në...

Dikush donte ta vidhte femijen, por qeni i familjes bëri të paprituren dhe shpëton jetën (VIDEO)

Dikush donte ta vidhte femijen, por qeni i familjes beri te paprituren dhe shpeton jeten (VIDEO) A mund ta besoni se Qeni eshte miku i familjes, shikojeni kete video dhe do te Binedeni

Ka mbetur e kapur kjo grua, ishte duke rënë në akull por ajo në fund… VIDEO

Ka mbetur e kapur kjo grua, ishte duke rënë në akull por ajo në fund… VIDEO Do mbeteni pa fjale se ku ka mbetur kjo gura, thjesht nuk dihen arsyjen se pse ajo eshte kapur ne ate pozite !

Bebi i sapolindur bie në tokë, nuk i tregojnë Nënës, por ajo e kupton sepse kishte… VIDEO

Bebi i sapolindur bie në tokë, nuk i tregojnë Nënës, por ajo e kupton sepse kishte… VIDEO Shikoni se si nga pakujdesia femiju bie ne pllakat e spitalit dhe mbetet ne gjendje te rend !

Deshën ta shpëtonin me litarë, por ajo që ndodhi i la të gjithë gojë hapur ! VIDEO

Deshën ta shpëtonin me litarë, por ajo që ndodhi i la të gjithë gojë hapur ! VIDEO E pabesueshme se cfare i ka ndodhur ketij busi, te gjithe po provonin ta shpetonin shikoni pamjet !

Elisa Spiropali nuk i kursen lavdet për Ramën/ Mirë që e kemi se kushedi ku do ishim…

E ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, ministrja Elisa Spiropali u shpreh se janë 3400 shtëpi individuale që po ndërtohen në kuadër të projektit të rindërtimit. Spiropali: Në dijeninë time janë 3400 shtëpi individuale që po ndërtohen. Këtë më duhet ta ver ifikoj. Ka kaluar vetëm një vit që nga ngjarja. Edhe vende të fuq ishme që...