Albert Sylejmani është ish bashkëshorti i aktores Adriana Matoshi, yllit të njohur të filmit dhe teatrit.

Aktorja që është më e trofeshmja, reflekton pozitivitet në çdo moment.

Zbulimi i lidhjes së saj me një futbollist Afrikan, ka shkaktuar termet komentesh shumë paragjykuese.

Po, si ka reaguar ish bashkëshorti?

Ai ka publikuar një foto në story, ku ka etiketuar edhe të birin.

Kjo është foto:
Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan rekkk lam por pritni pak deri te largohet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here