Emisioni i sotëm i “Për’puthen” ka nisur me debatin e Anës dhe Melisës, për shkak të takimit të kësaj të fundit me Fationin.

Shkëmbeu puthje me Beartin në takim, në studio përqafoi Fatjonin, Ana  Lleshi po 'përputhet më shumë se ç'duhet'

Vlen të theksohet se Ana ka shprehur hapur dashurinë e saj që ka për Fationin. Të dyja palët nuk binin dakord, dhe Melisa në nerva e sipër i tha Anës: “Po rri se burri të iku nga krevati, s’ta mori dashnorja, mos fol këto gjëra kot tani”, ndërsa Ana iu përgjigj dukë thënë se “Ti je askushi të flasësh për ndjesitë e mia”.

Ndërkohë, Melisa nuk e la me aq dhe vazhdoi duke shtuar se “As ti s’je askushi të flasësh për gjërat e mia.” Në këtë moment ndërhyri dhe opinionisti Arjan Konomi i cili i doli në mbrojtje Melisës duke thënë se:

“Po e ak uzoni pa të drejtë Melisën këtu. Ajo nuk ka ardhur për t’ju respektuar juve, por për të respektuar dëshirat e saj. Edhe nëse ka provokuar mirë ka bërë se ka lu ft uar për atë që do.”

Ana e 'Përputhen' i shpreh hapur pëlqimin Fatjonit dhe e lë pa fjalë me ato  që i thotë | Lajme.al

Ana e re dhe Fatjoni në takim/ Zënka që në takimin e parë të tyre… - Top  Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here